CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij
Productoverzicht
- Ik weet het niet.Vesion Tech Co., Ltd is gevestigd in Futong Haizhi Technology Park, Shenzhen, met een 1500 m2 R & D centrum en sales center basis.000 m2 in FoshanIk ben van Guangdong.We zijn een hightech bedrijf dat zich richt op one-stop datacenters, PV nieuwe energie, en slimme stroomvoorzienin...
Belangrijkste kenmerken
Merknaam: CSB
Modelnummer: HRL12330W
Plaats van oorsprong: Guangdong, China
Certificering: MSDS、Transportation Inspection Report
MOQ: 5 units
Leveringsvermogen: 1000000 Piece/Pieces per Month
Levertijd: In Stock
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking: Carton
Product aangepaste attributen
Markeren
CSB HRL12330W 12V AGM-batterij
12V 330W loodzuurbatterij
VRLA-AGM-klepgestuurd batterij
Chargeable:
Yes
Merknaam:
CSB
Application:
Uninterruptible Power Supplies, UPS
Battery Type:
VRLA
Model Number:
CSB HRL12330W
Battery:
12V 330W
Nominal Capacity (1.67 VPC @25°C):
330W @15min-rate
Storage Type:
Nominal 25°C (77°F)
The discharge rate:
800A
Internal Resistance (mΩ):
Approx. 3.50
Operating Temperature:
Nominal: 25°C (77°F)
Cycle Life:
6-12 Years
Length (L) (mm / in):
308.7±2.5 / 12.15±0.10
Width (W) (mm / in):
169.0±2.0 / 6.65±0.08
Height (H) (mm / in):
Weight (kg. / lb., Approx.):
Productbeschrijving
- Ik weet het niet.
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 0CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 1CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 2CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 3CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 4
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 5
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 6CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 7
Vesion Tech Co., Ltd is gevestigd in Futong Haizhi Technology Park, Shenzhen, met een 1500 m2 R & D centrum en sales center basis.000 m2 in FoshanIk ben van Guangdong.
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 8
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 9
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 10
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 11
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 12
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 13
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 14
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 15
CSB HRL12330W 12V 330W VRLA-AGM Valve gereglementeerde loodzuurbatterij 16
1Wie zijn wij?
2Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd een pre-productie monster vóór de massaproductie;
Altijd laatste inspectie vóór verzending;
3Wat kun je van ons kopen?
Mini UPS, Offline UPS, Online UPS, Draagbare voedingsbron, Inverter
4Waarom zou je bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
5Welke diensten kunnen we leveren?
Aanvaardbare betaalmethode: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Credit Card,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
Taal gesproken: Engels, Chinees, Spaans, Japans, Portugees, Duits, Arabisch, Frans, Russisch
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 recente beoordelingen
Ratingsnapshot
5
100%