CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij
Productoverzicht
- Ik weet het niet. Vesion Tech Co., Ltd is gevestigd in Futong Haizhi Technology Park, Shenzhen, met een 1500 m2 R & D centrum en sales center basis.000 m2 in FoshanIk ben van Guangdong. We zijn een hightech bedrijf dat zich richt op one-stop datacenters, PV nieuwe energie, en slimme stroomvoorzien...
Belangrijkste kenmerken
Merknaam: CSB
Modelnummer: HRL12200W
Plaats van oorsprong: Guangdong, China
Certificering: MSDS、Transportation Inspection Report
MOQ: 5 units
Leveringsvermogen: 1000000 Piece/Pieces per Month
Levertijd: In Stock
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking: Carton
Product aangepaste attributen
Markeren
CSB HRL12200W 12V UPS-batterij
200 W hoge snelheid VRLA-batterij
lange levensduur UPS back-upbatterij
Chargeable:
Yes
Merknaam:
CSB
Application:
Uninterruptible Power Supplies, UPS
Battery Type:
VRLA
Model Number:
CSB HRL12200W 12V 200W
Battery:
12V 200W
Nominal Capacity (1.67 VPC @25°C):
200W @15min-rate
Storage Type:
Nominal 25°C (77°F)
The discharge rate:
500A
Internal Resistance (mΩ):
Approx. 5.5
Operating Temperature:
Nominal: 25°C (77°F)
Cycle Life:
6-12 Years
Length (L) (mm / in):
228.0±2.5 / 8.98±0.10
Width (W) (mm / in):
138.4±1.5 / 5.45±0.06
Height (H) (mm / in):
Weight (kg. / lb., Approx.):
Productbeschrijving
- Ik weet het niet.
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 0CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 1CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 2CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 3CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 4CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 5CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 6
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 7
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 8CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 9
Vesion Tech Co., Ltd is gevestigd in Futong Haizhi Technology Park, Shenzhen, met een 1500 m2 R & D centrum en sales center basis.000 m2 in FoshanIk ben van Guangdong.
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 10
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 11
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 12
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 13
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 14
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 15
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 16
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 17
CSB HRL12200W 12V 200W High Rate Long Life UPS VRLA batterij 18
1Wie zijn wij?
2Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd een pre-productie monster vóór de massaproductie;
Altijd laatste inspectie vóór verzending;
3Wat kun je van ons kopen?
Mini UPS, Offline UPS, Online UPS, Draagbare voedingsbron, Inverter
4Waarom zou je bij ons kopen en niet bij andere leveranciers?
5Welke diensten kunnen we leveren?
Aanvaardbare betaalmethode: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Credit Card,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
Taal gesproken: Engels, Chinees, Spaans, Japans, Portugees, Duits, Arabisch, Frans, Russisch
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 recente beoordelingen
Ratingsnapshot
5
100%